Поліграфія

   Наше підприємство надає, в числі інших, і послуги в області поліграфії. Це відноситься як до оперативної поліграфії (принтерна лазерна і струменевий друк, тиражування на різографі, ламінування, порізка, брошюровка) на різних типах носіїв, так і виготовлення тиражів великих обсягів (тисячі повнокольорових відбитків) засобами офсетного друку.

 

Тиражування на різографі

  Тиражування на різографі дозволяє оперативно, в дуже стислі терміни (від 15 хв., В залежності від величини тиражу), отримувати друковану продукцію значно дешевше, ніж при використанні коштів звичайному офісному друку при дуже хорошій якості копій.
   На різографі можна друкувати бланки, етикетки, наклейки, брошури і т.п.


   ПРИМІТКА:

  • Чим більше обсяг тиражу (кількість копій з кожного оригіналу), тим нижча собівартість копії в накладі.
  • Максимальний формат копій - А3. При форматі копій менше А4, до вартості замовлення додаються витрати на порізку.
  • Мінімальний тираж - 100 копій.
  • Тиражування проводиться на офісному папері (пл. 80 г / м) як одне, так і двостороннє.
  • На газетному папері виробляється тільки односторонній друк.

   З питань розрахунку вартості Вашого тиражу, як і по всіх інших питань, зв'яжіться, будь ласка, з нашими фахівцями будь-яким зручним для Вас способом.

 

Виготовлення візиток

 

   При замовленні візиток необхідно надати оригінал-макет візитки в електронному вигляді і визначитися з кількістю візиток в замовленні.

    Малотиражний замовлення - від 100 шт. і більше коштує від 60 грн. за 100 візиток. Друк замовлення накладом 1000 шт. виробляється способом офсетного друку, і вимагає більшого часу виконання замовлення, яке потрібно уточнити додатково. Вартість 1000 візиток становить 280 грн.

Виготовлення брошур

 

 При розміщенні замовлення на виготовлення брошур необхідно надати оригінал-макет брошури в електронному вигляді, або оригінал самої брошури.

   Замовлення на друк чорно-білих брошур виконуються на різографі. Замовлення на виготовлення повнокольорових брошур виконуються тиражами в 1000 і більше примірників. Цей вид робіт виконується способом офсетного друку і вимагає більшого часу виконання замовлення, яке обговорюється додатково.

   Вартість виготовлення замовлень розраховується окремо для кожного замовлення, тому що залежить від декількох факторів (формат брошури, щільність паперу, кількість сторінок у брошурі, вид оформлення і т.д.).

   У разі виникнення питань ми завжди проконсультуємо Вас по телефону, або при особистому спілкуванні.

Офсетний друк

 

 Офсетний друк дозволяє отримувати повнокольоровий поліграфічну продукцію професійної якості, у великих тиражах і з мінімальною собівартістю одиниці продукції. Приймаються замовлення на виготовлення календарів кишенькових, візиток, флаєрів, буклетів, листівок різних форматів.

    Замовлення виконуються на крейдованому папері щільністю 130 г/м² і 350 г/м².

    Всі інші тиражі і формати прораховуються індивідуально!

 

  Тираж 1000 шт.(4+4)
  Продукція 350 г/м2, крейдована
Візитки 280 грн.
Календарі кишенькові 230 грн.
  Продукція 130 г/м2, крейдована
Єврофлаєр (100х210) 320 грн.
Євробуклет (297х210 2 фальца) 1000 грн.
А6 290 грн.
А5 470 грн.
А4 880 грн.

 

Друк на дисках

 

   Для виконання друку на компакт-дисках від замовника потрібно оригінал-макет в електронному вигляді. Приймаються замовлення від 1 екземпляра. Вартість друку одного примірника - 5 грн (в цю суму не входить вартість диска-носія).

Ортекс Харків