Ремонт принтерів

   Фахівці нашого сервісного центру проводять ремонт принтерів і МФУ таких відомих торгових марок - CANON, HP, SAMSUNG, SHARP, RICOH, KYOCERA, XEROX, BROTHER, PANASONIC, KONICA MINOLTA і ін.

   Сервісний центр ТОВ «Ортекс» працює вже 20 років. Накопичений досвід дозволяє вирішувати різноманітні і складні технічні завдання в ході обслуговування і ремонту офісної техніки. Ми ремонтуємо і обслуговуємо принтери, МФУ, персональні комп'ютери, ноутбуки, факси, заправляємо і відновлюємо картриджі для друкуючих пристроїв, встановлюємо і обслуговуємо Системи безперервної подачі Чорнила для струменевих пристроїв друку. Наші фахівці працюють як на своїй території (в сервісному центрі), так і в офісі замовника, якщо це необхідно.

 

Ремонт принтерів і МФУ

 

 Ремонт принтерів і МФУ - це комплекс робіт по усуненню несправностей, які можуть з'являтися з різних причин. Такими причинами найчастіше є:

  • знос механічних і електронних вузлів пристрою, внаслідок вироблення технічного ресурсу деяких деталей (механічних елементів або компонентів електронних схем),
  • недотримання норм і правил експлуатації техніки (порушення режимів електроживлення, температури і вологості в приміщенні, недотримання вимог до витратних матеріалів, помилки оператора, тощо).

   Ремонти можуть бути різних рівнів складності. Ремонтні роботи можуть проводиться як в сервісному центрі, так і на території замовника (у разі потреби).

   Після прийому техніки в сервісний центр виконується діагностика первинної несправності і оцінка вартості робіт по її усуненню. До початку ремонту вартість робіт узгоджується з замовником. У разі, якщо в ході роботи виявляються побічні (супутні) несправності, необхідність їх усунення і пов'язане з цим зміна підсумкової вартості робіт, також узгоджується з замовником.

   Здача-приймання виконаних робіт проводиться з двосторонньої акту відповідної форми і змісту.

   На виконані роботи надається гарантія, яка поширюється на вузли і деталі, які були замінені нашими фахівцями в ході виконання ремонтних робіт.

 

   Діагностика несправностей устаткування - безкоштовна, якщо його ремонт виконується в нашому сервісному центрі.

   Якщо ж Замовник відмовляється від проведення ремонту з незалежних від Виконавця причин, то вартість діагностики становить 180,00 грн. - для пристроїв формату А4, і 240.00 грн. - для пристроїв формату А3.

Приклад вартості виконання робіт по ремонту лазерних принтерів і МФУ - моделі HP LJ 1010/1012/1015/1018/1020/1022/3015/3020/3030/3050/3055 / M1005 (ціни вказані з урахуванням вартості деталей і матеріалів):

 

Вид ремонту

 

Ціна (грн.)

Заміна термоплівки HP LJ 1010

1шт.

280

Заміна термоелемента (не оригінальний)

1шт.

240

Заміна ролика подачі паперу

1шт.

240

Заміна гальмівної пластини вузла подачі паперу

1шт.

240

Заміна втулок гум. вала фьюзера

2шт.

240

Заміна гумового вала фьюзера

1шт.

380

Заміна датчика виходу паперу

1шт.

210

 

   ПРИМІТКА

    Гарантія на виконані роботи не є безумовною, тобто вона не поширюється на випадки несправностей, викликані недотриманням у замовника норм і правил експлуатації офісної техніки.

    Крім того, гарантійні зобов'язання нашого підприємства не можуть перевищувати гарантійних зобов'язань підприємств-виробників комплектуючих, замінених в ході ремонтних робіт.

Ортекс Харків