Ремонт принтерів і МФУ

   Фахівці нашого сервісного центру проводять ремонт принтерів і МФУ таких відомих торгових марок - CANON, HP, SAMSUNG, XEROX, BROTHER, PANASONIC, RICOH, KONICA MINOLTA і ін.

   Ремонт принтерів і МФУ - це комплекс робіт по усуненню несправностей, які можуть з'являтися з різних причин. Такими причинами найчастіше є:

  • знос механічних і електронних вузлів пристрою, внаслідок вироблення технічного ресурсу деяких деталей (механічних елементів або компонентів електронних схем),
  • недотримання норм і правил експлуатації техніки (порушення режимів електроживлення, температури і вологості в приміщенні, недотримання вимог до витратних матеріалів,                                        помилки оператора, тощо).

   Ремонти можуть бути різних рівнів складності. Ремонтні роботи можуть проводиться як в сервісному центрі, так і на території замовника (у разі потреби).

   Після прийому техніки в сервісний центр виробляється діагностика первинної несправності і оцінка вартості робіт по її усуненню. До початку ремонту вартість робіт узгоджується з замовником. У разі, якщо в ході роботи виявляються побічні (супутні) несправності, необхідність їх усунення і пов'язане з цим зміна підсумкової вартості робіт, також узгоджується з замовником.

   Здача-приймання виконаних робіт проводиться з двосторонньої акту відповідної форми і змісту. Укладаємо договори на ремонт і технічне обслуговування офісної техніки.

   На виконані роботи надається гарантія, яка поширюється на вузли і деталі, які були замінені нашими фахівцями в ході виконання ремонтних робіт.

   

   Діагностика несправностей устаткування - безкоштовна, якщо його ремонт виконується в нашому сервісному центрі.

    Якщо ж Замовник відмовляється від проведення ремонту з незалежних від Виконавця причин, то вартість діагностики становить 180,00 грн. - для пристроїв формату А4, і 240.00 грн. - для пристроїв формату А3.

Приклад вартості виконання робіт по ремонту лазерних принтерів і БФП HP LJ 1010/1012/1015/1018/1020/1022/3015/3020/3030/3050/3055 / M1005:

 

Вид ремонту   Цена без ПДВ(грн.) Цена с ПДВ(грн.)
Заміна термоплівки HP LJ 1010 1шт. 280 336
Заміна термоелемента (не оригінальний) 1шт. 240 288
Заміна ролика подачі паперу 1шт. 180 216
Заміна гальмівної пластини вузла подачі паперу 1шт. 180 216
Заміна втулок гум. вала фьюзера 2шт. 160 192
Заміна гумового вала фьюзера 1шт. 240 288
Заміна датчика виходу паперу 1шт. 180 216

 

   ПРИМІТКА

    Гарантія на виконані роботи не є безумовною, тобто вона не поширюється на випадки несправностей, викликані недотриманням у замовника норм і правил експлуатації офісної техніки.

    Крім того, гарантійні зобов'язання нашого підприємства не можуть перевищувати гарантійних зобов'язань підприємств-виробників комплектуючих, замінених в ході ремонтних робіт.

Ортекс Харків